کثیف ترین زن دنیا جهان مرد خانه شهر فیلم شغل غذای آلودگی هوای ایران

کثیف ترین زن دنیا جهان مرد خانه شهر فیلم شغل غذای آلودگی هوای ایران

*کثیف ترین مرد ایرانی و دنیا / عموحاجی ۶۰ سال حمام نرفته!

از جمله “کثیف ترین مرد ایرانی” که بیش از ۶۰ سال حمام نرفته و عجیب ترین غذاها را میخورد و پیپش از فضولات حیوانات است. عمو حاجی در دهستان دژگاه شیراز روزگار میگذراند…

مردی که در دهستان دژگاه در بخش دهرم شهرستان فراشبند زندگی میکند و به حاج عمو معروف میباشد، از حمام گریزان

کثیف ترین مرد ایرانی و دنیا / عموحاجی ۶۰ سال حمام نرفته!

مردی که در دهستان دژگاه در بخش دهرم شهرستان فراشبند زندگی میکند و به حاج عمو معروف میباشد، از حمام گریزان و اعتقاد دارد تمیزی باعث بیماری اش میگردد. عمو حاجی مانند انسان های غارنشین است که حتی مردم عادی سن او را نزدیک به یک قرن میدانند…

بت های قلبت را بشکن

او از خوردن هر نوع خوراکی تازه و نوشیدن آب بهداشتی اجتناب مینماید و غذای خود را با نیم پز کردن مردار حیوانات تهیه می کند.

ین پیر مرد یک پیپ دارد که از یک زانوی سه اینچی آب تشکیل شده و او فضولات حیوانات را در آن میریزد و آتش میزند و میکشد و با هر مرتبه پک، دود پر حجمی از دهانش بیرون می آید.

این پیر مرد یک پیپ دارد که از یک زانوی سه اینچی آب تشکیل شده

این پیر مرد یک پیپ دارد که از یک زانوی سه اینچی آب تشکیل شده و او فضولات حیوانات را در آن میریزد و آتش میزند و میکشد و با هر مرتبه پک، دود پر حجمی از دهانش بیرون می آید. او همچنین با سوزاندن موها خود را آراسته میکند.

(محل زندگی این مرد رویگردان از بهداشت و مردم، محل زندگی سگ، گاو و چهارپایان محل میباشد.)

روح قدیس اسمانیچند سال پیش جوانان محل تصمیم گرفتنند عمو حاجی را به رودخانه ببرند تا بشورند، برای همین وقتی که عموحاجی در خواب بود او را در عقب یک وانت گذاشتند تا او را در رودخانه حمام کنند اما وقتی به رودخانه رسیدند، دیدند عمو حاجی در عقب وانت نیست او قبل از رسیدن، خود را به بیرون از وانت انداخته بود تا مبادا بدنش به آب برسد و عمو حاجی گفته بود اگر تمیز شوم، مریض میشوم…

 

 عمو حاجی در دهستان دژگاه شیراز روزگار میگذراند.

کثیف ترین مرد ایرانی که بیش از ۶۰ سال حمام نرفته

 

(لیوان او یک حلب ۵ /۴ کیلویی روغن میباشد و او با استفاده از این حلب روزانه نزدیک به پنج لیتر آب می نوشد.)

لباس پوشیدن این مرد در دهستان دژگاه که دارای گرمای نزدیک به ۵۰ درجه سانتی گراد میباشد، او تمام لباس هایی را که مردم این منطقه برایش می آورند، بعد از بریدن آستین های پیراهن و پاچه های شلوار با دندان، آنها را برتن میکند.

لوازم زندگی او شامل یک چماق میباشد که پلوس وانت بوده و وزن آن ۱۷ کیلوگرم میباشد، استکان چایخوری این مرد عجیب یک کلاه ایمنی اسقاطی است و چند حلب کهنه روغن نباتی میباشد، که بچه های این دهستان با آفتابه در این حلب ها برای او آب می ریزند…

لوازم زندگی او شامل یک چماق میباشد که پلوس وانت بوده و وزن آن ۱۷ کیلوگرم میباشد

کثیف ترین مرد ایرانی و دنیا / عموحاجی ۶۰ سال حمام نرفته است

 


 

“پست ترین و کثیف ترین زن دنیا را بشناسید + تصویر”

یک زن لهستانی در اقدامی بی‌شرمانه و کثیف، سفری را به دور دنیا را آغاز کرده؛ که در طی آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع داشته باشد؛ واقعا شرم آور است.

یک زن لهستانی در اقدامی بی‌شرمانه و کثیف، سفری را به دور دنیا را آغاز کرده؛ که در طی آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع داشته باشد؛ واقعا شرم آور است

پست ترین و کثیف ترین زن دنیا را بشناسید

 

در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند. جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر نماید! وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو شروع نموده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد…

 

خدا غم را نیافرید


 

“کثیف ترین زن در دنیا شناخته شد (عکس)”

 

 این “زن کثیف امریکایی” در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده، زندگی می کند. این زن ۵۶ ساله “میشل” نام دارد و درخانه سه خوابه اش در نزدیکی واشنگتن سکونت دارد. او ۳۰ سال است که خانه اش را تمیز نکرده و در تمام خانه ارتفاع زباله ها تا کمر او میرسد و او به سختی از روی این زباله ها عبور میکند کار این زن خیلی زشت میباشد.

 

این زن کثیف امریکایی در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده، زندگی می کند

کثیف ترین زن در دنیا شناخته شد

 

با وجود این “خانه کثیف” که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمیدهد او میگوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد و دوست دارد برای مهمانها شام یا ناهار درست کند!ا و میگوید علاقه زیادی به رفت و آمد با اقوام و دوستان دارد اما هیچ دوست صمیمی در زندگی ندارد. (علاقه بعدی او آشپزی است و او ادعا میکند کیکهای خوشمزه ای درست میکند که نظیر آن کمتر مشاهده شده است.)

 

با وجود این خانه کثیف که حتی بوی تعفن اجازه عبور از کنار آن را نمیدهد او میگوید علاقه زیادی به مهمانداری دارد

زن کثیف امریکایی

 

اما آیا کسی حاضر است در این آشپز خانه و با این ظروف به غذاهای او لب بزند؟ این زن در گذشته دانشجوی رشته حقوق بوده و با اشتیاق از میان انبوه زباله ها عبور میکند تا بتواند ظروف آشپزی خود را پیدا کرده و در آنها غذا بپزد.

او میگوید همیشه از حراجی ها خرید میکند و حتی اگر چیزی که لازم ندارد را در یک حراجی ببیند سریعا آن را میخرد و به خانه می آورد…


 قانون کارما

 

“کثیف ترین خانه جهان تمیز شد + تصاویر”

 باشگاه خبرنگاران: “ریچارد والاس” مرد ۶۱ ساله انگلیسی به نوعی یک مرد عجیب میباشد. او صاحب یک خانه به ارزش یک میلیون پوند در روستایی در انگلستان میباشد. اما این خانه در طول سال های اخیر با حجم بسیاری از اشیاء مختلف و زباله ها پر شده است و همین موضوع باعث شده تا این مرد به همراه خانه اش مورد توجه رسانه ها قرار گیرد.

“ریچارد والاس” مرد ۶۱ ساله انگلیسی به نوعی یک مرد عجیب میباش

کثیف ترین خانه جهان تمیز شد

 

بنا بر تخمین های زده شده خانه “ریچارد” حدود ۵۰ تن انواع وسایل مختلف و زباله را در خود دارد.

والاس به نوعی، از مشکلاتی روحی رنج میبرد و بر اساس گفته های خودش این عادت جمع آوری اشیاء مختلف به خاطر سختگیری های پدرش که یک افسر راهنمایی و رانندگی بوده است در او بوجود آمده است.

پدر او عادت داشته که هر وسیله ای را که در خانه در سر جای خود نبوده یا به زمین می افتاده است را سریعا از خانه به بیرون پرتاب کند و ریچارد نیز گاهی به جمع کردن این اشیاء مشغول بوده است…

 

پدر او عادت داشته که هر وسیله ای را که در خانه در سر جای خود نبوده یا به زمین می افتاده است را سریعا از خانه به بیرون پرتاب کند و ریچارد نیز گاهی به جمع کردن این اشیاء مشغول بوده است.

خانه “ریچارد” حدود ۵۰ تن انواع وسایل مختلف و زباله را در خود دارد

 

برای نمونه او ۳۴ سال است که روزنامه دیلی میل را خریده و در منزل خود انبار نموده است. همچنین در پارکینگ خانه او ۶ اتومبیل قدیمی شامل ۳ جگوار، یک آئودی و دو وسلوی وجود دارد.

از سال ۲۰۰۵ میلادی به علت مرگ مادر، که نقش مهمی در کنترل حالات روحی خاص ریچارد داشت وضعیت در خانه او از کنترل خارج شد و میزان زباله جمع شده در خانه او به حدی زیاد شد که در تصاویر ماهواره ای گرفته شده از طریق سیستم گوگل ارث نیز قابل مشاهده بود.

بالاخره با تلاش های همسایگان و انجمن های محلی روستا ریچارد موفق شده است که حجم زیادی از زباله ها را از داخل خانه خود تخلیه کرده و در عین حال برای مداوا به یک روانشناس مراجعه نماید!!.

کثیف ترین خانه جهان

کثیف ترین خانه دنیا


 

“کثیف ترین فیلم ایرانی با موضوع خیانت است (عکس)”

 

امروز ۴ فیلمی اکران می شوند که خیلی از سینمادوستان مدت هاست منتظر نمایش آن میباشند. فیلم های «من مادر هستم» به کارگردانی فریدون جیرانی، «بیخود و بی جهت» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» به کارگردانی روح الله حجازی و «پله آخر» به کارگردانی علی مصفا از امروز روی پرده رفته است و در این میان فیلم جیرانی با حاشیه های زیادی روبرو شده است. (فعلا با این فیلم و حواشی اش آشنا شوید تا در روزهای دیگر به بقیه تازه های اکران برسیم.)

راز خوشبختی انسان

– من مادر هستم تولید سال ۱۳۸۹ است.

– داستان یک خانواده طبقه متوسط است که در یک شرایط بحرانی به بررسی و ارزیابی زندگی خود میپردازند.

– فرهاد اصلانی، باران کوثری، هنگامه قاضیانی، پانته آ بهرام و حبیب رضایی بازیگران اصلی آن میباشند.

 

«کثیف ترین فیلم تاریخ سینما»

 


 

«بلند ترین و کثیف ترین موی جهان + عکس»

«سوکدو بابا سانتی» یکی از اهالی منطقه «گوآهاتی» در ایالت «آسام» در شمال شرق هندوستان میباشد

بلند ترین و کثیف ترین موی دنیا

“ترین های جالب جهان” یک مرد هندی به دلیل داشتن موهایی به بلندی ۴٫۷ متر، نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند. وی از کودکی موهای خود را کوتاه نکرده است. به گزارش تکناز  «سوکدو بابا سانتی» یکی از اهالی منطقه «گوآهاتی» در ایالت «آسام» در شمال شرق هندوستان میباشد، که به دلیل داشتن موهایی به بلندی ۴٫۷ متر در این کشور مشهور بوده و تنها به همین دلیل است که نمایندگان رکوردهای گینس نام او را در این کتاب ثبت نموده اند… 

 

 

 وی از کودکی موهای خود را کوتاه نکرده است

بلند ترین و کثیف ترین موی جهان

 


«عجیب ترین و کثیف ترین غذای دنیا همراه با عکس»

شاید به هیچ قیمتی حاضر نباشید لب به این غذاها بزنید.دیدن برخی از اینها دقیقا برای کور شدن یک هفته ای اشتهای شما کافی است. به گزارش ایساتیس اغلب این غذاها در کشور چین طرفدار دارند.

 به گزارش ایساتیس اغلب این غذاها در کشور چین طرفدار دارند

سالاد عنکبوت در چین

 

 1. سالاد عنکبوت در چین؛
 2. بالوت، خوراک جنین جوجه در فیلیپین؛

 3. معجون مارو عقرب در ویتنام؛

 4. خون مار کبری-نوشیدنی مورد علاقه در نیروی دریایی آمریکا؛

 5. سوپ لانه پرندگان-تایلند؛

 6. ترشی بچه موش در چین؛

 7. چشم ماهی تن در اندونزی؛

 8. سوپ سوسک، غذای تابستانی در چین؛

 9. اسکامولس، طبخ غذا با دل و روده حیوانات در مغولستان؛

 10. سوپ خفاش در چین (دقیقا شبیه کله پاچه طبخ می شود)؛

 11. سوپ کرم ابریشم…

 زندگی محترمانه

 

 

“کثیف ترین اقدام یک مرد در جهان به ۴ زن + عکس”

 

اقدام بسیار کثیف مردی که در سوپرمارکتی در مکزیکو کار میکرد، و  مایع منی خود را داخل ماست می ریخت و به مشتریان می داد. به گزارش ایران ناز به گفته ی یکی از همکارانش او این مایع را حداقل به چهار مشتری داده است.

به گفته ی دادگاه محلی او نه تنها به جرم مسموم ساختن عموم، بلکه به دلیل انحراف جنسی نیز گناهکار میباشد. دیوان عالی آنتونی گارسیا را مطابق قوانین کشور مجازات میکند.

اقدام بسیار کثیف مردی که در سوپرمارکتی در مکزیکو کار میکرد، و مایع منی خود را داخل ماست می ریخت و به مشتریان می داد. به گزارش ایران ناز به گفته ی یکی از همکارانش او این مایع را حداقل به چهار مشتری داده است.

کثیف ترین اقدام یک مرد در جهان به ۴ زن

 

این مرد ۳۲ ساله پرونده ی جنایی کمی دارد و تا به حال فقط یک بار با مجریان قانون مشکل داشته است. برای او سه سال زندان به خاطر مسموم کردن ماست و پنج سال زندان به خاطر گمراه کردن پلیس در نظر گرفته اند. او ماست های مسموم را به عنوان نمونه به مشتریان می داده است آنها متوجه طعم ماست شده اند و موضوع را گزارش داده اند.

 


 

«گندترین و کثیف ترین مرد جهان+عکس»

 

رسانه‌های هندوستان اعلام کردند که یک مرد ۶۵ ساله بیش از ۳۷ سال میباشد، که حمام نرفته و لقب کثیف ترین و بوگندوترین مرد جهان را گرفته است.

 به گزارش فراناز، این مرد ۶۵ ساله که آقای «سینگ» نام دارد از سال ۱۹۷۴ تاکنون حمام نرفته و حتی اعضای خانواده‌اش هم از بودن در کنار او ناراحتند. علاوه بر این، موهای این مرد حدود دو متر است.

 این مرد در مصاحبه‌ای با روزنامه دیلی‌میل گفت: دقیقا پس از ازدواجم که حدود ۳۷ سال پیش بود به حمام نرفتم، به طوری که همسایه‌ها، دوستان، آشنایان و اعضای خانواده‌ام از این که بدنم بوی بدی می‌دهد از من فراری میباشند.

 این مرد گفت: در گرمای ۴۷ درجه سانتیگراد گاوهایم را برای چرا به مراتع می‌برم و از این که در هوای گرم حمام آفتاب می‌گیرم بسیار خوشحالم. به همین دلیل، دیگر نیاز به حمام رفتن ندارم.

 به گزارش فراناز، همسر ۶۰ ساله این مرد بوگندو نیز گفت: یک بار من و فرزندانم تصمیم گرفتیم که شوهرم را به حمام ببریم، اما او فرار کرد و به شدت از ما عصبانی شد.

 این زن در ادامه افزود: شوهرم اصلا به فکر ظاهر و پاکیزگی خود نیست و این موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار می‌دهد، به طوری که روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تمیز نکند و لباس‌هایش را نشوید از او طلاق میگیرم…

ملاقات خدا

 


 

«عکس های دیدنی جشنواره کثیف ترین دختران و پسران جهان و دنیا»

 

فستیوال های مختلفی هر ساله در نقاط مختلف دنیا برگزار می شود و برخی از آن ها بسیار خطرناک هستند و چندین مصدوم به جا می گذارند و برخی از آن ها بسیار کثیف هستند که نتیجه اش تنها یک شهر پر از زباله میباشد.

(به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، فستیوال های کثیف هر ساله در زمان های خاص برگزار میگردند و میزان زیادی خرابی و زباله به جا می گذارند. حالب توجه است که افراد زیادی ازین فستیوال ها استقبال می نمایند.)

 

 

 «۱۰ فستیوال کثیف دنیا +عکس»

 

*دوشنبه تمیز در یونان

 

این فستیوال که به طور عجیبی دوشنبه تمیز نام دارد، در واقع یک جشن بزرگ با آرد است

دوشنبه تمیز در یونان

 

این فستیوال که به طور عجیبی  دوشنبه تمیز نام دارد، در واقع یک جشن بزرگ با آرد است که در آن شرکت کنندگان بیش از ۱۳۰۰ کیلو ارد را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند. از چند روز قبل از این روز خاص مردم خود را برای یک جنگ بزرگ آماده می کنند و حتی تله هایی را نیز در معابر عمومی کار می گذارند.

 

 

*چین چیلا در استرالیا

 

این فستیوال هر ساله در اواخر ماه فوریه برگزار میگردد

چین چیلا در استرالیا

 

این فستیوال به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره های غذایی شناخته می شود که در آن مردم نه تنها به سمت یک دیگر هندوانه پرتاب می کنند بلکه کارهای خاص دیگری نیز انجام می دهند، برای مثال در این جشن عده ای به اسکی روی هندوانه مشغول می شوند. این فستیوال هر ساله در اواخر ماه فوریه برگزار میگردد…

 

 

 

*بزرگداشت میمون ها در تایلند

 

یکی از عجیب ترین و همچنین کثیف ترین فستیوال های دنیا در تایلند است.

بزرگداشت میمون ها در تایلند

 

یکی از عجیب ترین و همچنین کثیف ترین فستیوال های دنیا در تایلند است. در این جشنواره مردم میوه های مختلف و همچنین نوشیدنی های زیادی را برای میمون ها آماده می کنند و آن ها نیز با این میوه ها بازی می کنند و تنها باعث به وجود آمدن یک محیط بسیار کثیف می گردند.

 بت های قلبت را بشکن

 

*جنگ پرتقال در ایتالیا

 

یکی دیگر از جشن های بزرگ غذایی و همچنین کثیف در یکی از شهرهای شمالی ایتالیا برگزار میگردد.

جنگ پرتقال در ایتالیا

 

یکی دیگر از جشن های بزرگ غذایی و همچنین کثیف در یکی از شهرهای شمالی ایتالیا برگزار میگردد. در این جشن مردم با پرتقال ها به یکدیگر حمله می کنند. در این فستیوال مردم به دو گروه تقسیم میگردند و با پرتقال با یکدیگر مبارزه میکنند.

این مسابقه به عنوان بزرگترین جنگ خوراکی در ایتالیا معروف است. در آخر، تنها هزاران تن پرتقال از بین رفته سطح شهر را میپوشاند. این جشن را یکی از “کثیف ترین فستیوال ها” در اروپا می دانند…

 

 

 

*جشنواره رنگ ها در هند

 

این جشن یکی از گسترده ترین جشنواره های دنیا و همچنین میزان زیادی نیز کثیفی به همراه دارد.

جشنواره رنگ ها در هند

 

این جشن یکی از گسترده ترین جشنواره های دنیا و همچنین میزان زیادی نیز کثیف ی به همراه دارد. در مدتی که این جشن برپا میباشد، مردم در سرتاسر هند بر روی یکدیگر رنگ میپاشند و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که تمیز مانده باشد. البته این رنگ ها به صورت پودری هستند و به راحتی پاک میگردند.

 

 

*قل دادن پنیر در انگلستان

 

با این فستیوال که هر ساله در انگلستان برگزار می شود حتما آشنا هستید

قل دادن پنیر در انگلستان

 

با این فستیوال که هر ساله در انگلستان برگزار می شود حتما آشنا هستید، چرا که نه تنها یکی از عجیب ترین فستیوال های دنیا؛ بلکه بسیار کثیف و خطرناک نیز هست. در این جشن از بالای یک تپه تقریبا گلی یک تکه پنیر را به پایین هل می دهند و شرکت کنندگان برای به دست آوردن آن باید به پایین حرکت کنند. (در این مسابقه عده بسیار زیادی در گل و لای ها میمانند و یا اینکه در آخر مسابقه یک دست یا پای شکسته دارند.)

 

 

 

*فستیوال باتلاق در کره جنوبی

 

هیچ چیز از باتلاق کثیف تر نیست و حالا تصور نمایید که یک جشنواره برای شنا در باتلاق وجود داشته باشد.

فستیوال باتلاق در کره جنوبی

 

هیچ چیز از باتلاق کثیف تر نیست و حالا تصور نمایید که یک جشنواره برای شنا در باتلاق وجود داشته باشد. در کره جنوبی هر ساله دو میلیون نفر برای شرکت در جشنواره باتلاق وارد این کشور میگردند. در این فستیوال مردم در باتلاق های مختلف و در گل و لای شنا مینمایند و در یکی از کثیف ترین جشن های دنیا شرکت می کنند.

 راز خوشبختی انسان

 

*جنگ گوجه فرنگی در اسپانیا

 

این جشن که به خاطر برداشت اول گوجه فرنگی در کشور برگزار میگردد

جنگ گوجه فرنگی در اسپانیا

 

شاید بتوان این جشنواره را یکی از معروف ترین فستیوال های دنیا نام نهاد. چرا که افراد زیادی در آن شرکت مینمایند و همچنین یکی از کثیف ترین فستیوال های دنیا محسوب میشود. (این جشن که به خاطر برداشت اول گوجه فرنگی در کشور برگزار میگردد و در این جشنواره مردم با گوجه فرنگی به یکدیگر هجوم می آورند و در این میان تمام شهر والنسیا قرمز رنگ میشود.) جمع کردن پسماندهای این جشنواره یکی از سخت ترین کارهایی است که شهرداری باید انجام دهد.

 

 

 

*جنگ بالشی در دنیا

 

در آن مردم در خیابان ها شروع به دعوا با بالش با یکدیگر مینمایند

جنگ بالشی در دنیا

 

این فستیوال یکی از بزرگترین جشنواره های است که در دنیا برگزار میگردد. در آن مردم در خیابان ها شروع به دعوا با بالش با یکدیگر مینمایند.  در این همایش مفرح، جمعیت علاقمند در نقاط تعیین شده دور هم جمع میشوند و با بالش‌هایی که معمولا با پر قو پر شده است به کتک زدن یکدیگر می‌پردازند! برای شرکت در این همایش‌ها محدودیت سنی وجود ندارد و کودکان و بزرگسالان همگی می‌توانند در این مبارزه شرکت نمایند. هرچند وسیله‌ای که برای مبارزه استفاده می‌شود خطرناک نیست اما در اطراف محل برگزاری اکیپ‌های اورژانس و پزشکی هم به فعالیت می‌پردازند. این فستیوال در بسیاری از کشورها به مانند هلند، انگلستان، استرالیا و … برگزار میگردد.

 

 

 

*فوتبال لجنی در انگلستان

 

کی از این فستیوال ها، مسابقات فوتبال در لجن میباشد

فوتبال لجنی در انگلستان

 

هرساله در انگلستان و فنلاند فستیوال های بسیار زیادی برگزار می شود که بعضی واقعا با کثیف کاری های زیادی همراه میباشد. یکی از این فستیوال ها، مسابقات فوتبال در لجن میباشد که هر ساله در این کشورها برگزار میگردد؛ این مسابقه به مدت سه روز برگزار میگردد و نکته جالب اینجاست که بازیکن ها باید در این شرایط ۵۰ دقیقه نیز بازی کنند. تیم های مختلفی از سراسر دنیا در این مسابقات شرکت مینمایند…

 زندگی محترمانه


«کثیف ترین و چندش آور ترین شغل جهان + عکس»

 

بخش خبری مایکروسافت(msn) شکار موش در هند را کثیف ترین شغل معرفی نمود.

شکار موش، که در هند و بخصوص در شهر بمبئی علاقه مندان بسیاری دارد، توسط جوانان و میانسالان انجام می شود و افرادی که به این کار مشغول هستند باید هر شب ۳۰ موش را شکار نمایند و ۶ روز هفته را نیز باید مشغول کار باشند در غیر اینصورت حقوق این افراد از سوی کارفرما پرداخت نمیشود.

شکار موش، که در هند و بخصوص در شهر بمبئی علاقه مندان بسیاری دارد

کثیف ترین و چندش آور ترین شغل جهان

 

به طور متوسط، میزان زمان ممکن برای شکار یک موش، آن هم در تاریکی شب حدود ۱۰ دقیقه است چرا که در غیراینصورت این شکارچیان نمی توانند در مهلت مقرر ۳۰ موش را شکار نمایند. در هندوستان، ۴۴ نفر به شکار موش که برای از بین بردن حیوانات موذی است، مشغول میباشند.

شکارچیان هندوستانی می بایست با پرسه زدن و جستجو در بیغوله ها، زباله ها، استخوان ها و دیگر مراکز کثیف، شکار خود را بیابند. درآمد این شغل تا حدی است که حتی برخی افراد شاغل، پدر آن ها نیز به این کار مشغول بوده است.

(سبید علی شیخ، یکی از هندی هایی میباشد که با فرزندان خود به این کار مشغول است.
وی به خبرنگار گفته است که این شغل از پدر به او ارث رسیده است.)

 


«عکس کثیف ترین شغل دنیا»

فردی در هند به نام “فرد دیوی” یکی از کثیف ترین کارهای دنیا را دارد. او به چاه های فاضلاب رفته و به صورت دستی گرفتگی این چاه ها را باز می کند.

کثیف ترین شغل دنیا

فردی در هند به نام “فرد دیوی” یکی از کثیف ترین کارهای دنیا را دارد. او به چاه های فاضلاب رفته و به صورت دستی گرفتگی این چاه ها را باز می کند. برای این کار باید به درون این فاضلاب ها شیرجه زده و گرفتگی را تشخیص داده و آن را برطرف نماید. جالب است بدانید دستمزد روزانه او بسیار ناچیز تر از کاری است که انجام میدهد. او روزانه ۱۰ هزار تومان بابت این کار مزد دریافت می گیرد. تنها وسایلی که با خود برای این کار دارد فقط زیر شلواری خودش میباشد و هیچ وسیله و تجهیزات دیگری را با خود ندارد…

طبق آمارهای گرفته شده در هند ۷۰ درصد غواصان فاضلاب ها، در حین کار جان خود را از دست میدهند

عکس کثیف ترین شغل دنیا

طبق آمارهای گرفته شده در هند ۷۰ درصد غواصان فاضلاب ها، در حین کار جان خود را از دست میدهند.
اگر از کار خود ناراضی هستید و فکر میکنید جزو سخت ترین کارهاست، حتما عکس ها را مشاهده کنید.

 


 

 

«فهرست کثیف ترین و آلوده ترین شهرهای جهان»

۱- لیفن (کشور چین)؛

جمعیت: ۳۰۰۰۰۰۰

نوع آلودگی: زغال و مواد ذرات معلق؛

منبع آلودگی: صنایع از جمله صنایع تولید کنندهٔ گازهای گلخانه‌ای و همچنین خودروها؛

۲- تیانیینگ (کشور چین)؛

جمعیت: ۱۴۰۰۰۰

نوع آلودگی: فلزات سنگین و سرب؛

منبع آلودگی: استخراج و فرآوری معادن؛

کثیف ترین بازی دنیا

فوتبال لجنی در انگلستان

 

۳- سوکیندا (کشور هند)؛

جمعیت: ۲۶۰۰۰۰۰

نوع آلودگی: کروم و فلزات دیگر؛

منبع آلودگی: معادن کرومیت و پردازش آنها؛

۴- واپی (کشور هند)؛

جمعیت: ۷۱۰۰۰

نوع آلودگی: فلزات سنگین و مواد شیمیایی؛

منبع آلودگی: شرکت‌های صنعتی؛

۵- لاارویا (کشور پرو)؛

جمعیت: ۳۵۰۰۰

نوع آلودگی: سرب، مس، روی و دی اکسید گوگرد؛

منبع آلودگی: استخراج و پردازش فلزات سنگین؛

۶- دزرژینسک (کشور روسیه)؛

جمعیت: ۳۰۰۰۰۰

نوع آلودگی: مواد شیمیایی و محصولات جانبی سمی، از جمله سارین و گاز VX

منبع آلودگی: تولید سلاح‌های شیمیایی در دوران جنگ سرد؛

۷- نوریسک (کشور روسیه)؛

جمعیت: ۱۳۴۰۰۰

نوع آلودگی: آلودگی هوا – ذرات، دی اکسید گوگرد، فلزات سنگین، فنل‌ها؛

منبع آلودگی: استخراج و فناوری فلز نیکل؛

۸- چرنوبیل (کشور اکراین)؛

جمعیت: در ابتدا در ۵٫۵ میلیون نفر تخمین زده می‌شود، در حال حاضر مورد مناقشه؛

نوع آلودگی: رادییشِن؛

منبع آلودگی: بحران هسته‌ای؛

قانون کارما

۹- سامگیت (کشور آذربایجان)؛

جمعیت: ۲۷۵۰۰۰

نوع آلودگی: مواد شیمیایی آلی، روغن و فلزات سنگین؛

منبع آلودگی: مجتمع‌های صنعتی و پتروشیمی؛

۱۰- کاوه (کشور زامبیا)؛

جمعیت: ۲۵۵۰۰۰

نوع آلودگی: سرب و کادمیوم؛

منبع آلودگی: معدن و پردازش سرب…

 


 

 

“آلوده‌ترین و کثیف ترین شهرهای دنیا کجا هستند؟”

آلودگی هوا یکی از معضلات زیست‌محیطی ایران و بویژه شهر اهواز در سال‌های اخیر بوده‌است. معضلی که نه تنها اهواز بلکه شهرهای دیگر جهان هم با آن روبرو هستند.

مجله مهر: آلودگی هوا مشکل جدیدی نیست؛ اما روز‌بروز بر وسعت آن افزوده می‌گردد. کشورهای آسیایی اکثرا در گروه آلوده ترین کشورهای جهان محسوب میشوند. البته جمعیت بالای این قاره هم در این میزان بالای آلودگی بی‌تاثیر نیست. (طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، پیشاور پاکستان آلوده‌ترین شهر و Lake Havasu city-kingdom آمریکا از پاک‌ترین شهرها تا سال ۲۰۱۴ بوده‌اند.)

 

 

“دهلی‌نو”

طی سه هفته نخست سال ۲۰۱۴، غلظت ریزآلاینده‌ها در دهلی، تنها یک روز به زیر شاخص ۳۰۰ کاهش یافته که این ۱۲برابر بالاتر از حد مجاز میباشد

هند، پرجمعیت‌ترین کشور جهان، از آلوده‌ترین کشورهای جهان هم محسوب میشود.

هند، پرجمعیت‌ترین کشور جهان، از آلوده‌ترین و کثیف ترین کشورهای جهان هم محسوب میشود. طی سه هفته نخست سال ۲۰۱۴، غلظت ریزآلاینده‌ها در دهلی، تنها یک روز به زیر شاخص ۳۰۰ کاهش یافته که این ۱۲برابر بالاتر از حد مجاز میباشد؛ که سازمان جهانی بهداشت اعلام نموده است.  دهلی‌ از لحاظ آلودگی با پکن رقابت میکند و گاهی از آن پیشی می‌گیرد. عواملی مثل میزان بالای آلودگی هوا همراه با بهداشت ضعیف، فقدان سیستم فاضلاب مناسب و تشدید آلودگی‌ آب، این کشور را به خطرناک‌ترین و کثیف ترین کشور جهان از نظر آلودگی تبدیل نموده است…

 

 

“پکن”

 

پکن از آلوده‌ترین و کثیف ترین شهرهای جهان بشمار میرود و بارها میزان آلاینده‌ها در هوای آن به بیش از حد مجاز رسیده است. دو سال پیش میزان آلودگی هوا در پایتخت چین به سه برابر حد مجاز خود رسید. در اواسط ماه ژانویه سال گذشته میلادی هم آلودگی هوای پکن به اندازه‌ای شدید شد که دولت چین اقدام به انتشار هشدارهای سلامتی کرده و ضمن بستن چهار بزرگراه اصلی این شهر به خرید فیلترهای تصفیه هوا روی آورد و از مردم خواست از ماسک‌های تنفسی استفاده نمایند. گرد و غبار ذغال سنگ و دود ماشین‌ها دو عامل اصلی آلودگی هوای پایتخت چین بیان شده است.

 

 

“کابل”

میزان دقیق آلودگی هوای شهر کابل برای امکان مقایسه آن با دیگر شهرهای آلوده جهان مشخص نیست

کابل، پایتخت افغانستان در ردیف ۱۰ شهر آلوده جهان قرار دارد

 کابل، پایتخت افغانستان در ردیف ۱۰ شهر آلوده و کثیف جهان قرار دارد. میزان دقیق آلودگی هوای شهر کابل برای امکان مقایسه آن با دیگر شهرهای آلوده جهان مشخص نیست؛ زیرا دستگاه سنجش هوا در این شهر نیست. به پیشنهاد سازمان محیط زیست روزهای پنجشنبه در این شهر تعطیل اعلام شده که تاثیر اندکی در کاهش آلودگی دارد. مسئولان محیط زیست افغانستان اظهار امیدواری کرده اند با نصب دستگاه سنجش آلودگی هوا در کابل، پس از کنترل و بررسی دقیق میزان و نوع آلاینده ها، امکان کنترل آلودگی و تصفیه هوا بیشتر ایجاد شود. آلودگی های زیست محیطی کابل تنها به آلودگی هوا منحصر نمی شود بلکه این شهر از نظر تجمع زباله نیز شهری کثیف نامیده شده است…

 

 

 

“اهواز”

غلظت این آلاینده‌ها ۳۰برابر حد مجاز میباشد

اهواز پس از شهرهای پیشاور و راول پندی (پاکستان)، مزار شریف (افغانستان)، و گوآلور (هند) در رتبه پنجم آلوده‌ترین شهرهای جهان به لحاظ آلاینده PM۱۰ قرار داشته است

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، اهواز  پس از شهرهای پیشاور و راول پندی (پاکستان)، مزار شریف (افغانستان)، و گوآلور (هند) در رتبه پنجم آلوده‌ترین و کثیف ترین شهرهای جهان به لحاظ آلاینده PM۱۰ قرار داشته است. غلظت این آلاینده‌ها ۳۰برابر حد مجاز میباشد. گویا منشا این ریزگردها که سال‌هاست استان خوزستان با آن دست و پنجه نرم می‌کند، از کشور عراق میباشد. این معضل در سال‌های اخیر به یک بحران جدی برای مردم این استان تبدیل شده تا جایی که کمیسیون کشاورزی مجلس و «معصومه ابتکار» رئیس سازمان محیط زیست جلسه‌‌ای اضطراری برای بررسی بحران هوای اهواز تشکیل دادند. 

 

 

 

“برلین”

دلیل بیشتر این آلودگی‌ها به تاسیسات صنعتی موجود در این کشور باز می‌گردد

آلمان آلوده‌ترین کشور قاره اروپا میباشد

آلمان آلوده‌ترین و کثیف ترین کشور قاره اروپا میباشد. دلیل بیشتر این آلودگی‌ها به تاسیسات صنعتی موجود در این کشور باز می‌گردد. بیشترین این تاسیسات، نیروگاه‌ها هستند که انرژی خود را از ذغال‌سنگ تامین می‌کنند. هشت مرکز از این تاسیسات در آلمان، ۶ مرکز در لهستان، و چهار مرکز در رومانی قرار دارند. بریتانیا و بلغارستان نیز هریک دارای سه مرکز آلوده‌کننده هوا میباشند. یکی از طرح‌های آلمان برای کم کردن آلودگی هوا، ابتکار خودروهای برقی است. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان که قبلا اعلام نموده بود که تا سال ۲۰۲۰ تعداد این خودروها به یک میلیون خواهد رسید، طی کنفرانسی در برلین گفت که برای رسیدن به این هدف به یارانه‌های بیشتری نیاز داریم…

 

 

“لندن”

انگلیس سومین کشور کثیف آلاینده هوا در قاره اروپا محسوب میشود. آلودگی‌ هوای بریتانیا هزینه‌ای معادل با ۱۴۹ میلیون پوند بر اتحادیه اروپا تحمیل نموده است. انگلیس از ۵۰ نیروگاه برق و کارخانه آلاینده هوا در کل اروپا، ۱۰ کارخانه را در اختیار دارد که همین موضوع باعث شده که این کشور جزو  آلوده‌ترین کشورهای اروپا باشد. (بر اساس گزارشی از مجلس نمایندگان بریتانیا، در لندن سالانه ۴ هزار نفر جان خود را به خاطر آلودگی هوا از دست می‌دهند.)

 آلودگی‌ هوای بریتانیا هزینه‌ای معادل با ۱۴۹ میلیون پوند بر اتحادیه اروپا تحمیل نموده است

انگلیس سومین کشور آلاینده هوا در قاره اروپا محسوب میشود

سیاست‌مداران بریتانیا که در ابتدا مشکل را انکار نموده بودند سرانجام مجبور شدند با آن مواجه شوند. تا جایی که بالاخره مجلس بریتانیا مجبور شد در سال ۱۹۵۶ مصوبه‌ای به نام “مصوبه هوای پاک” تصویب نماید. این مصوبه سوزاندن ذغال سنگ در منازل را محدود نمود و به سبب آن، کارخانه‌ها به مناطق اطراف و دور از شهرها انتقال یافتند. لندن به منظور مقابله با آلودگی هوای خود در سال ۲۰۰۳ طرحی به اجرا گذاشت که بر اساس آن خودروهایی که وارد مرکز شهر می گردند، باید مبلغی اضافه پرداخت کنند، اما مسئولان در ژوئیه سال گذشته طرحی جدید ارائه نمودند که رانندگان بیشتری حق استفاده از خودروهایشان را ندارند.

 

 

“لس آنجلس”

دربین شهرهای آمریکای شمالی لس‌آنجلس جزو آلوده‌ترین و کثیف ترین شهرها محسوب میشود. این امر به دلیل موقعیت ویژه جغرافیایی این شهر و همچنین تعداد بالای اتومبیل‌های شخصی است. دولت آمریکا برای کاهش آلودگی این شهر در طول سه دهه اخیر اقدامات فراوانی انجام داده که در کاهش این آلاینده ها موثر بوده است. مهم‌ترین اقدام دولت آمریکا برای دستیابی به هوای پاک، در درجه اول پذیرش قانون هوای پاک در سال ۱۹۷۰ بوده است که به واسطه آن کنگره، آژانس تازه تأسیس حفاظت از محیط زیست آمریکا را مسئول تعیین استانداردهای کیفیت هوا به منظور حفاظت از سلامت عمومی نمود…

در مرکز برنامه‌های کنترل آلودگی هوا در لس‌آنجلس، نهاد مدیریت هوای ساحل جنوبی قرار دارد. این نهاد در سال ۱۹۷۷ توسط قوه مقننه ایالت کالیفرنیا تأسیس شد؛ و مأموریت آن حفاظت از سلامت عمومی با به کار گیری قوانین و استانداردهای موجود آلودگی هوا در سطح فدرال، ایالت و منطقه میباشد.

 

خدا غم را نیافرید

 


 

«رده بندی آلوده ترین و کثیف ترین شهرهای دنیا!»

در تحقیقی که سالانه موسسه سلامت نیویورک آن را اعلام مینماید، ۲۱۵ شهر دنیا به ترتیب بر اساس آلودگی هوا، سرویس های بیمارستانی و الزامات پزشکی رده بندی میگردند.

به گزارش برنا به نقل از فورب، در مقاله ای که در سایت فورب منتشر شده نامی از ۲۵ شهر آلوده دنیا آورده شده که بر این اساس آلودگی هوا اساسی ترین فاکتور برای رده بندی شهرهای دنیا میباشد؛ چرا که مردم دنیا اولین چیزی که در مقابل خود دارند هوایی است که استنشاق مینمایند.

به همین دلیل آلوده ترین شهرها آنهایی هستند که در این لیست، بیشترین آلودگی هوا را دارند.

در تحقیقی که سالانه موسسه سلامت نیویورک آن را اعلام مینماید، ۲۱۵ شهر دنیا به ترتیب بر اساس آلودگی هوا، سرویس های بیمارستانی و الزامات پزشکی رده بندی میگردند.

رده بندی آلوده ترین شهرهای دنیا!

در جایگاه سومین و چهارمین شهر آلوده و کثیف، به ترتیب پایتخت های ماداگاسکار و هاییتی قرار دارند که این شهرها به شدت با کمبود آب شرب و دفع مواد ضایع مواجه میباشند؛ که علت اصلی آن گسترش روزانه جمعیت شهری میباشد.

در جایگاه ۵ آلوده ترین و کثیف ترین شهرهای دنیا ،مکزیک قرار دارد که به علت گسترش صنایع و خودروسازی های گسترده این شهر در جایگاه پنجم قرار گرفته و نتوانست استاندارد سازمان بهداشت جهانی را در ۳۰۰ روزی که تخمین زده شده بود بدست آورد.

بر اساس اعلام مقامات مکزیک، این کشور به تازگی با رشد گسترده آلودگی هوا مواجه شده است که دولت این کشور تلاش نموده است به مردم نشان دهد که مشکل آلودگی هوا همچنان یکی از مشکلات اساسی در این منطقه میباشد.

در این لیست دومین شهر آلوده داکا در بنگلادش و اولین شهر آلوده و کثیف نیز باکو در آذربایجان بیان شده است که توانسته اند عناوین بدترین شهرهای دنیا از نظر آلودگی را به خود اختصاص دهند.

 روح قدیس آسمانی

 تهیه و تنظیم: خوش روزگار


 

 کلمات کلیدی:

Dirty,کثیف,پلید,چرکین,چرک,زشت,پرخش,ژیژ,شپشو,اکبیر,پست,تند و زننده,زننده,کثیف,نامطبوع,کریه,شلوغ,بهم خورده,شلوغ کار,اشفته مچاله,فرومایه,خسیس,دون,شلخته,بدنما,ناپاک,بد ظاهر,The most,World,جهان,عالم,کیهان,دنیا,عالم وجود,گیتی,universe,macrocosm,vale,جهان خاکی,دره,مجرای  کوچک,بدرود,دنیا,زمین وجود,موجودیت,زندگی,کیهان,lousy,nasty,messy  sordid squalid grimy,grubby,mucky,amiss,The man,زن,بانو,زنانگی,کلفت,رفیقه,ماده,Woman,زن,ماده,مؤنث,جنس ماده,مونی,جانور,ماده,female ,خانم,زوجه,فراش,عیال,wife,The House,خانه,مسکن,منزل,جا,محل سکنی,منزلگاه خانه,وطن,میهن,اقامت گاه,شهر,موطن,home,The food,غذا,خوراک,خوراکی,خورد,خورش,قوت ,غذا,خوراکی,شام یا نهار,ارد بلغور,طعمه,طعام,غذا,خوراکی,شام,نهار,ارد بلغور,طعمه,طعام,meal ,خوراک,تقویت,قوت,مغز,جان کندن,تغذیه,خواربار,مقررات,مایملک,فیلم,سینما,پرده نازک,غشا,فیلم عکاسی,فیلم,سینما,film,The movie,شهر,شهرک,قصبه,شهر کوچک,قصبه,حومه شهر,The city Iran, ایران Persia عکس, عکس برداشتن از photo The picture تصویر, عکس, تصور, نگار, صورت, منظره  مرد, انسان, مردی, بشر, شخص, فرد      تمیز, پاک, پاکیزه, روشن, نظیف, طاهر  عجیب, غریب, بیگانه, غریبه, غیر عادی, خارجی Strange Clean filthy

 کار, شغل, ایوب, امر, ساخت اشغال, شغل, اشتغال, حرفه, تصرف, پیشه Job کار, شغل, زحمت, موثر واقع شدن, ساخت, چیز work جشنواره, عید, شادمانی The festival Festival The city شهر, شهرک, قصبه, شهر کوچک, قصبه حومه شهر مو, موی سر, زلف, گیسو The hair الوده, چرکی, گندیده, وابسته به گندیدگی, جسم عفونی Infected الودگی, لوی, کثافت, نا پاکی الایش Pollution هوا, باد, هر چیز شبیه هوا, نسیم, جریان هوا, نفس The air the-most-dirty-world

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.