چاقی صورت و گونه،چگونه چاق شویم،روش هایی برای بالا بردن وزن بدن

چاقی صورت و گونه،چگونه چاق شویم،روش هایی برای بالا بردن وزن بدن

«چگونه چاق شویم»

چطور و چگونه چاق شویم – فکر می کنید که همه چیزهای چاق کننده مثل چربیها و شیرینی زیاد، گالن گالن شیر، خامه و هر چه که فکر میکنید وزنتان را بالا میبرد؛ میخورید اما هیچ اتفاق تازه اێ برایتان نمی افتد!؟ و هنوز هم مثل چوب هاکی باریک و لاغر هستید!؟

 

بت های قلبت را بشکن

 

خب بهتر است که ناامید نشوید. اضافه شدن وزن شما اصلا غیر ممکن نمیباشد! اما به خاطر داشته باشید باید برای این کار هدفمند و با انگیزه باشید و فقط به اضافه شدن چربی بدنتان نیندیشید؛ بلکه به سلامتی خودتان نیز فکر کنید. برای این کار باید از نکاتی در مورد فیزیک بدنتان آگاهی داشته باشید!

 

«عوامل وراثتی شما»

 

ژنتیک و وراثت نقش مهمی را در قالب و شکل بدن شما دارد و این مساله هم کاملا” ارثی میباشد. بیعنی اینکه اگر والدینتان لاغر میباشند، بدن شما هم اصولا” به همین ترتیب مانند آنها خواهد بود و باید برای اینکه از این وضعیت خارج شوید بسیار تلاش نمایید!

فکر می کنید که همه چیزهای چاق کننده مثل چربیها و شیرینی زیاد، گالن گالن شیر، خامه و هر چه که فکر میکنید وزنتان را بالا میبرد؛ میخورید اما هیچ اتفاق تازه اێ برایتان نمی افتد!؟

«چگونه چاق شویم»

مرحله دیگر روش زندگی شما میباشد، که نقش مهمی در فرم بدنی شما دارد. اگر زندگیتان مرتب در تنش و جنب و جوش باشد، هرگز نباید به طور مرتب از بلغور یا خوراکی های از این قبیل استفاده کنید چرا که متاسفانه نا خواسته وزن کم میکنید!

إگر فرد بی قرار و البته پر تحرکی میباشید و برایتان ریلکس و آرام بودن غیر ممکن باشد؛ مشکلات زیادی در این را ه خواهید داشت. مردمی که بی قرار و پر جنب و جوش هستند، بالغ بر ۷۰۰ کالری در روز می سوزانند و این به اندازه دو بسته شکلات است!

 

 

“رژیم غذایی شما”

اصلیترین موضوع در رابطه با اضافه کردن وزن، این است که شما به روش مناسب و اصولی این کار را انجام دهید! ماهیچه بهتر از چربی به شما کمک میکند. (اگر می خواهید وزنتان بالا برود نیاز به این دارید که بیش از آنچه کالری میسوزانید، کالری دریافت نمایید.) بهترین منبع کالری کربوهیدراتها میباشند؛ که باید سعی کنید حداقل ۷۰ درصد کالری جذب شده از کربوهیدراتها مانند: سیب زمینی، برنج و ماکارانی را ذخیره نمایید. ۱۵ درصد کالری مورد نیاز بدنتان باید از پروتیئنها و باقی از چربیها تامین گردد…

 

راز خوشبختی انسان

 

“نکات مفید رژیم غذایی”

• دفترچه ای روزانه برای سیستم غذاییتان قرار دهید و در طول هفته ها برنامه غذایی روزانه تان را یادداشت نمایید.

• سعی نمایید به جای آنکه هر روز ۳ وعده مفصل غذا بخورید دفعات غذا خوردنتان را افزایش دهید.

• وعده های غذاییتان را کالری دار تر نمایید. به عنوان مثال: یک برش تست پر کالری برای صبحانه میل کنید، به جای آب پرتغال آب انگور بنوشید. شیر قهوه را با هم مخلوط کنید و بخورید. برنج و ماکارانی را در برنامه غذاییتان بگذارید. سالاد با سسهای مختلف بخورید و دسر را فراموش نکنید!

 

 دفترچه ای روزانه برای سیستم غذاییتان قرار دهید و در طول هفته ها برنامه غذایی روزانه تان را یادداشت نمایید.     • سعی نمایید به جای آنکه هر روز ۳ وعده مفصل غذا بخورید دفعات غذا خوردنتان را افزایش دهید.

“نکات مفید رژیم غذایی”

• در وعده ها ی غذایتان از خشکبار، دانه های روغنی و کشمش، پودینگهای برنج، انواع ماستهای چرب، غلات مختلف با شیر، شیرهای پر چرب، بیسکوییتهای کالری دار، پنیر میوه و بسته های کوچک شکلات مصرف نمایید!

 

• خوردن نوشیدنی های بدون کالری را کنار بگذارید. چیزهایی شامل سوداهای رژیمی، قهوه و چایی. به جای آن از شیر خامه یا شیر چرب (که دارای کالری هستند نه چربی اضافه) مصرف نمایید.

 

• عادت کنید تا در غذاهایتان از موادی با کالری بالا استفاده نمایید. هر وعده غذاییتان باید شامل سیب زمینی، برنج، ماکارانی نان و حبوبات باشد، میوه، سبزی و منابع پروتئینی مانند مرغ، گوشت قرمز، ماهی، کره بادام زمینی، تخم مرغ و پنیر را نیز از یاد نبرید!

 

“تمرینات ورزشی هر روزه”

ورزشهای هر روزه و فعالیتهای بدنی مرتب به شما کمک خواهد کرد تا ماهیچه هایتان تقویت گردد و چربی اضافه نداشته باشد. به دست آوردن اضافه وزن از طرق مناسب باید به شما کمک کند تا استخوانهایتان نیز قوی و محکم بشود. فعالیتهای هر روزه به مدت ۳۰ دقیقه و ۵ روز در هفته برایتان مفید و لازم میباشد. می توانید در این برنامه ورزشی پیاده روی، شنا، دوچرخه سواری و ژیمناستیک را نیز قرار دهید…

 

زندگی محترمانه

 

اما به یاد داده باشید که نباید بیش از حد فعالیت نمایید. اگر کسی هستید که همیشه تناسب اندام دارید، هر روز زمانی را نیز به استراحت مطلق مختص کنید. به خاطر داشته باشید که شما باید کالری به دست بیاورد، بیش از آن چیزی که در طول انجام فعالیتهای روزانه می سوزانید! بنابراین نباید بیش از حد مجاز تمرین و ورزش نمایید!

 

توجه: این دستورات و نکات مختص کسانی است که از سلامتی کافی برخوردارند و میخواهند وزنشان را اضافه نمایند. اگر به دلایل نا معلوم و نا مشخصی وزنتان کاهش پیدا میکند، باید حتما با پزشک مخصوص تغذیه مشورت کنید و تحت نظر ازمایشات پزشکی قرار بگیرید. در چنین شرایطی این اطلاعات و نکات مناسب شما نمیباشد!
منبع: وبلاگ خبرنگار

 

«روش هایی برای بالا بردن وزن بدن»

 

ملاقات خدا

 

۱- بیشتر بخورید؛

اگر ورزش می نمایید و رشد ندارید، تنها مشکل به اندازه کافی نخوردن شماست. چطور انتظار داریدوقتی کالری کافی را برای پر کردن میزان سوخت کالری بدنتان در روز مصرف نمی کنید، افزایش وزن داشته باشید؟ به عنوان یک وعده غذایی متوسط، شما بایستی روزانه ۱۰ کالری به ازای هر (پوند)، از وزن بدنتان دریافت نمایید؛ تا بدن قادر به ترمیم و رسیدگی به تمام اجزای بدن باشد، اکنون به منظور افزایش وزن، باید حداقل ۵۰۰ کالری درروز و هر وعده غذایی مصرف نمایید، تا میزان کالری دریافتی از حد نرمال آن بالا رفته، موجب بالا رفتن وزن گردد. هر چه بیشتر بخورید، پتانسیل رشد بیشتری تولید می نمایید…

(همچنین بایستی قدرت انتخاب در مورد غذای مصرفی تان داشته باشید، تا بدون افزایش میزان چربی و دریافت آن به مقدار زیاد وزنتان بالا برود.)

 

قانون کارما

 

۲ – خوردن در زمانهای بیشتر؛
این موضوع نیز مانند مورد قبل عمل می نماید. هر چه به تعداد وعده های غذایی خود بیفزایید، کالری بیشتری کسب می نمایید. یقینا آسانتر میباشد، که در طول روز مثلاً ۸ وعده غذایی دارای ۵۰۰ کالری مصرف نمایید؛ تا اینکه ۴ وعده غذایی حجیم دارای ۲۰۰۰ کالری را بخورید…

همچنین، هنگامی که غذای حجیم میل می نمایید، به علت کمبود برخی هورمون ها در متابولیسم شما، ممکن است برخی از غذاها فرصت تجزیه و تحلیل کامل را پیدا نکرده و در آخر تبدیل به چربی گردد. همیشه در خاطر داشته باشید که به هر حال، با خوردن بیشتر، ناخواسته و به طور اتوماتیک بدنتان مقداری چربی نیز بدست آورده، ذخیره می نماید. (با ورزش کردن باید آنها را آب کرد).

 

۳ – تمام تناسب ها را رعایت کنید؛
پروتئین اصلی ترین ماده سازنده بافت عضله و بی شک مهمترین ماده غذایی در بالا بردن وزن و ساخت جرم اضافی بدن میباشد. ولی، باید بدانید که شما بایستی همیشه اطمینان داشته باشید که مقدار دربست و دقیقی از چربی و کربوهیدرات ها را دریافت می نمایید. (مقدار پیشنهادی برای چربی، پروتئین و هیدرات های کربن در یک رژیم غذایی بالا برنده وزن ۱۵%، ۳۵%، ۵۰% است.)

 

خدا غم را نیافرید

 
۴ – غذاهای پرکالری و کم حجم مصرف کنید؛
مصرف این غذاها بسیار به صرفه میباشد. هر چه مقدار کالری در هر گرم غذایی که مصرف می کنید بیشتر باشد، بهتر میباشد. چرا که سبب خواهد شد حجم کمتری از غذا را مصرف نمایید. همچنین این نوع غذاها زودتر شما را سیر خواهند نمود. در نتیجه حصول چربی از این طریق کمتر و آب کردن آن نیز با ورزش آسانتر است.
(مثلاً سعی کنید مصرف سبزیجات را کاهش دهید، چرا که دارای کالری کمتری به نسبت سایر مواد بوده و حدود ۸۰% از وزن آنها آب میباشد. در عوض از گوشت قرمز، تخم مرغ و تن استفاده نمایید.)

 

۵ – مولتی ویتامین ها را فراموش نکنید؛
غذاهای کم حجم – پر کالری معمولاً فاقد مواد غذایی میکروبی مثل: ویتامین ها، آب و مواد معدنی مهم میباشند. که برای جبران آن مصرف روزانه مولتی ویتامین سفارش میگردد. ویتامین ها برای ساخت و ترمیم مواد غذایی میکروبی لازم و ضروری میباشند. سعی کنید آنها را در بین غذا مصرف نمایید؛ تا جذب سریعتری داشته باشند…

 

بیشتر بخورید؛  اگر ورزش می نمایید و رشد ندارید، تنها مشکل به اندازه کافی نخوردن شماست. چطور انتظار داریدوقتی کالری کافی را برای پر کردن میزان سوخت کالری بدنتان در روز مصرف نمی کنید، افزایش وزن داشته باشید؟

«روش هایی برای بالا بردن وزن بدن

۶ – وعده غذایی (مخصوص بعد از زمان تمرین)؛
بعد از یک تمرین سخت و پیوسته، سطح مواد غذایی ماکرونی شما کاهش یافته و فیبرهای ماهیچه ای شما برای دریافت غذا فریاد می زنند؛ به این دلیل است که یک وعده غذایی بعد از تمرین خوب و مناسب، مهمترین وعده غذایی در طول روز برای کسی که قصد افزایش وزن دارد، محسوب میگردد…

همیشه سعی کنید تا یک ساعت بعد از گذشت تمرین، حتماً این وعده غذایی را استفاده نمایید؛ تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید. بدن شما در این مرحله بیشترین ظرفیت دریافت پروتئین را به نسبت هر زمان دیگری در طول روز دارد. (عموماً شما بایستی سعی کنید ۴۰ تا ۵۰ گرم پروتئین و بیش از ۵٫ ۱ برابر این مقدار کربوهیدارت را پس از هر بار تمرین مصرف نمایید.)

 

۷– با شکم پر به رختخواب بروید؛
اصلیترین وعده غذایی در درجه دوم، غذایی است که شما قبل از رفتن به رختخواب میل مینمایید. از یک غذای متوسط ۶۷ کالری در ساعت در طول خواب سوزانده می شود. بنابراین، اگر شما حدود ۸ ساعت میخوابید، سعی کنید قبل از خوابیدن حدود ۵۳۶ کالری را مصرف نمایید. مقدار هورمون ها در شب زمانی که بدن بخش زیادی از اجزاء را تحت پوشش قرار داده و به اوج می رسد؛ عقیده ای عمومی مبنی بر این هست، که شما هر چه قبل از خواب بخورید، تبدیل به چربی می گردد. این عقیده کاملاً غلط است.

البته اگر شما قبل از خواب، مک دونالد بزرگی را خورده باشید، بدون شک بیشتر آن به صورت چربی انباشته خواهد شد، ولی مصرف مواد پروتئین ساز که دارای چربی کم و نیز کربوهیدرات های ساده هستند بسیار مناسب میباشد…

 

 بتهای قلبت را بشکن

 

 

۸ – گوشت و علاقه خوردن آن؛
اگر بخواهید رشد کنید. به خوردن گوشت نیاز دارید. گوشت از نظر پروتئین غنی میباشد، نیز منبع طبیعی خوبی برای کراتین است و کالری های فراوانی دارد.

 
۹ – مایعات زیاد بنوشید؛
آب، آبمیوه و شیر. آب رسانی و تولید آب کلیه رشد جرم بدن میباشد. تا ۶۰% بدن شما را آب تشکیل میدهد. شما از طریق تعریق و ادرار، آب از دست می دهید، حتماً به میزان فراوان مایعات بنوشید. آب بنوشید و قابلیت جذب مواد غذایی را نیز بالا ببرید؛ شیر نیز غنی از پروتئین بوده و آبمیوه ها قادرند ویتامین و قند طبیعی بدن شما را تامین نمایند…

 
۱۰ – به تدریج میزان دریافت کالری خود را افزایش دهید؛
تلاش نمایید، میزان کالری روزانه خود را از۱۲۵۰به ۲۵۰۰ افزایش دهید تا به وزن مورد نظر و مناسب خود دست یابید!

centralclubs.com

 

روح قدیس آسمانی

 

کلمات راهبردی: چاقی, وزن زیادی, سنگینی، زیاد فربهی, چاقی, سمینی ، چیز گرد, گوشتالویی, چاقی, تپلی، Obesity، افزایش, رشد, اضافه, توسعه, فزونی, تکثیر، Increase، وزن, نواخت, اصول, اهنگ موزون، Weight، کاهش, تقلیل, احیا, اختصار, ساده سازی, تنزیل، Reduction، رژیم, سازمان, روش حکومت پرهیز غذایی، Diet، غذایی, مغذی، Food، چهره, صورت, رو, وجه, رخ, قبال، بدن, بدنه, جسم, جسد, اندام, پیکر، Body، چربی, چاق, پیه، Fat، شکم, بطن، Abdomen، شکم, بطن, حفره, معده, گودی, رحم ، لاغری, ضعف جنسی, عجز, نا توانی, سستی کمر, عنن…

 

دانلود آمار جمعیت و خانوار شهرستان‌های کشور به ترتیب استان بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۰

راز خوشبختی و راه سعادت انسانعالی ترین هدف خلقت(ادمک های اطراف تو)بت های همیشگی قلبت رو بشکنمعنای خوشبختی واقعیحقوق حیوانات(حمایت از حقوق حیوانات)زنا زاده هم،جانشین خدا بر زمینه دختر و پسر زیر بیست سال– کودک آزارییک خبر وحشتناک(روابط نا مشروع خانوادگی)خدا ظالم نیستپولدار شدنحاجت روا شدن(اجابت دعا)چگونه پولدار شدن سعادت مند شویم شهر اهر-شهر تبریزشهر مراغهشهر مرند-شهر بناب-شهر شبسترشهرستان جلفا-شهرستان هشترودشهر میانه-شهر ملکانشهر سرابشهر آذرشهرشهرستان کلیبر-استان اذربایجان شرقی-استان اذربایجان غربیشهرستان ارومیهشهر مهاباد-شهرستان سلماس-شهرستان خویشهر میاندوابشهرستان نقده-ایستا روستای مرموز در قلب ایرانشهرستان طالقان-شهرستان نظرآباد-شهر ساوجبلاغ(هشتگرد)- شهرستان اقلیدشهرسورمقاستان البرز(شهر کرج)شهرستان آبادهشهرستان مرودشت-شهر شیراز-استان فارس-ضعف اعصاب-ارامش اعصاب-محمد شهر کرجماهدشت کرج-مشکین دشت کرج-کمالشهر کرج-چهار باغ کرج- شهر جدید هشتگرد-شهرستان فیروز آبادشهر جهرمشهر کازرونشهر ارسنجانشهر دارابشهر پاسارگادشهر بوانات شهرستان استهبانشهر خرامهشهر خرم بیدشهر خنج-شهر زرین دشت-شهر سپیدانشهر سروستان-شهرستان فراشبندشهر فساشهر قیروکارزین-شهرستان کوارشهرستان گراششهرستان لارستانشهر لامرد-شهرستان ممسنیشهرستان نی ریزاستان گیلانشهر فومنشهر آستاراشهرستان رودبارشهر رودسرشهر لاهیجانشهرستان آستانه اشرفیهشهر بندر انزلیشهر رشتشهر لنگروداستان سمنانشهرستان دامغانشهرستان شاهرودشهرستان گرمسارشهرستان مهدیشهرشهر ایوانکی-شهر آراداناستان مازندران-شهرستان آملشهر چالوسشهر محمودآبادشهر رامسر-شهرستان نورشهر بابلشهر ساریشهر قائمشهر-شهر بهشهرشهر تنکابنشهر نوشهرشهر نکاجزیره زیبای کیشافتتاحیه واختتامیه فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴-شهر همدان و غار علیصدر-شهر نهاوند-رژیم لاغری-تناسب اندام-کاهش وزن-شهرستان نمک آبرود-شهرستان اسدآباد-معلم کیست-آب کردن چربیهای شکمی-فلسفه شب یلدا- بیمه معلم-رژیم چاقی برای لاغرها-وظایف معلم-راز لاغری و کاهش وزن-راز چای سبز و لاغری-راز موفقیت معلم موفق-چگونه چاق شویم-چگونه معلمی باشیم-کاهش وزن سریع-معلمان فعال و موفق-ویژگی معلمین نمونه-تاریخ آزمون استخدام معلمین شرکتی-معلمین خلاق-لاغری در یک هفته-ثبت نام معلمین-شهرستان شهسوار-غلبه بر وسوسه خوردن خوراکیها-طب سوزنی و لاغری-با نخوردن لاغر نمیشوید-۱۵ پیشنهاد برای لاغری سریع-بیمه عمر و سرمایه گذاری معلم-بیمه طلایی معلم-شرکت بیمه معلم-رسالت و مقام معلم-بیمه اشخاص و معلم-شهرستان ملایر-بیمه آرامش خانواده معلم-بیمه معلم ویژه فرهنگیان-بیمه های حوادث-بیمه مکمل گروهی معلم-بیمه درمان مسافران خارج از کشور-مزایای بیمه معلم-راه حلی برای چاق شدن-شناخت استعداد دانش آموزان- دیدنیهای مشهد-دیدنیهای نیشابور-دیدنیهای استان خراسان رضوی-دیدنیهای ایران-دیدنیهای سبزوار-

تهیه و تنظیم: خوش روزگار

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.