تصمیم خدا

.

مجله های موفقیت

.

میگن دنیای تو همونیه که فکر میکنی  و تو با فکرت میتونی دنیات رو عوض کنی،  یک تبصره به حرفاشون اضافه کن، بگو شاید؛ بشرطی که  حقی یا  دل شکسته ای  پشت سرت نباشه چون اگه  تو بخوای با فکرت  دنیات رو عوض کنی  و بالا بری و خدا بخواد  بخاطر ظلم ها و دل هایی که شکستی پایین بیای،  مطمئنا خدا پیروز میشه.

برای خوشبخت شدن، ابتدا خدا رو به این نتیجه برسون، که لیاقت خوشبختی رو داری.

.

یـه فکـری هـم بـرای ظلم ها و دل هایی که شکـستی بکـن

.

.

صبح به یک بنده خدا ظلم بزرگی کردی و دلش را بدجوری شکستی و نفرینت کرد ، از همون لحظه در آسمان قیامتی برپاست، فرشتگان خدا خود را آماده میکنند برای عذاب کردن یک گناهکار، برای مجازات یک ستمکار، فرمولهای جهان در حال تغییرند، همه چیز برای مجازات تو در حال فراهم شدنه.

و تو بی خبر از اون غوغایی که در آسمان براه افتاده ، روی زمین مجله ای میخری بنام موفقیت ،  نوشته اند که تو میتونی دنیا رو بر وفق مرادت کنی، توی دلت میگی پولی که بابت مجله دادم حلالشون باشه، سرگرم تفریح با مجله هستی که بی خبر پشه ای آلوده بر پوست نازکت می نشینه و نیشت میزنه، دوباره از خوندن متن مجله موفقیت راضی  و سرخوش میشوی ، چند روز سعی میکنی که توصیه های مجله را اجرا کنی، یک شب احساس میکنی علائم بیماری در تو نمایان شده، صبح میری دکتر، بهت میگه اسیر بیماری مهلکی شدی.

ماهها زمین گیر میشی، در بستر بیماری ، به مجله موفقیت نگاه میکنی و میگی :

برای “خوشبخت شدن من” کافی نبودی.

.

واژگان راهبردی :  راز سعادت و خوشبختی انسان خوشبخت شدن چرا چگونه برای یعنی معنی معنای چیست چگونه است l,trdj t;v zgl gdhrj o,afojd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.